Niezapomniane prezenty na rocznicę ślubu: od książek po personalizowane kubki i wyjątkowe kosmetyki


słodkie upominki na rocznicę ślubu / poniedziałek, 29 maja, 2023

Rocznice ślubu to wyjątkowe okazje, kiedy para małżeńska może uczcić swoją miłość i wzajemną więź. Wybór prezentu na rocznicę ślubu może być trudny, zwłaszcza jeśli chcemy zrobić wrażenie na jubilatach i podarować coś niebanalnego. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na prezent na rocznicę ślubu, które z pewnością zostaną zapamiętane na długo.

Rocznicowe prezenty dla miłośników literatury: propozycje książek na każdą rocznicę ślubu

Dla par, które cenią sobie dobrą książkę, idealnym prezentem będą dzieła literackie nawiązujące do tematyki małżeństwa i miłości. Na 1 rocznicę ślubu polecamy “Miłość w czasach zarazy” Gabriela Garcii Marqueza lub “Prawdziwy romans” Jennifer Egan. Na 5 rocznicę warto sięgnąć po “Miłość w czasach cholery” tego samego autora lub “Taniec ze smokami” George’a R.R. Martina. Dla par obchodzących 10 rocznicę polecamy klasyki takie jak “Wielki Gatsby” F.Scotta Fitzgeralda lub “Anna Karenina” Lwa Tołstoja.

Wyjątkowe prezenty na rocznicę ślubu dla par, które cenią sobie indywidualizm: personalizowane kubki i kosmetyki

Jeśli chcemy podarować coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, warto zdecydować się na prezenty personalizowane. W sklepach internetowych znajdziemy wiele propozycji takich jak kubki z imionami jubilatów lub ich zdjęciami, poduszki z datą ślubu czy breloczki z wizerunkiem pary. Kolejnym ciekawym pomysłem są kosmetyki stworzone specjalnie dla małżonków – balsamy do ciała, olejki do masażu czy perfumy o identycznych nutach zapachowych.

“Innowacyjne pomysły na prezent dla małżonków obchodzących kolejną rocznicę ślubu: od technologicznych gadżetów po doświadczenia kulinarne”.

Dla par, które nie boją się nowinek technologicznych, warto rozważyć zakup smartwatcha lub głośnika bezprzewodowego. Jeśli jednak preferują aktywności kulinarne, idealnym prezentem będą voucher na warsztaty kulinarne lub degustację win. Innym ciekawym pomysłem jest organizacja weekendowego wyjazdu w miejsce szczególne dla pary – może to być romantyczna podróż do Paryża lub relaksujący pobyt w spa.

Podsumowując, wybór prezentu na rocznicę ślubu nie musi być trudny. Warto przede wszystkim poznać upodobania jubilatów i postawić na prezenty, które będą dla nich wyjątkowe i niezapomniane na długo.