Niemiecka firma i sklep Eheim jest jednym z najpopularniejszych producentów sprzętu akwarystycznego na świecie. Specjalizuje się m.in. w produkcji filtrów, grzałek, pomp powietrza i innych akcesoriów akwarystycznych, wyznaczając najwyższe standardy jakości. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które posiada nasz sklep firmy Eheim, znajdującymi się w ofercie naszego sklepu.

sklep eheim akwarium

Sklep Eheim – akwarium – sprzęt akwarystyczny

Urządzenia firmy sklep Eheim do akwarium charakteryzuje niemiecka jakość i niezawodność. Nasz sklep „Twoje akwarium” oferuje takie produkty firmy Eheim, jak:
1. Profesjonalny odmulacz bateryjny, który pozwala utrzymać akwarium w czystości (znajduje się w dziale „Akcesoria”).
2. Akcesoria do filtra, takie jak: przyssawki (idealnie nadają się do każdego urządzenia montowanego za pomocą przyssawek; wykonane są z miękkiego i elastycznego materiału, co gwarantuje długą żywotność elementu, a także trwały montaż), sitko (doskonale zabezpieczające wlot filtru przed większymi zanieczyszczeniami), uniwersalny uchwyt na węże, oryginalny wlot filtra oraz zatrzask do filtrów Experience marki Eheim (dostępne w dziale „Filtracja”).
3. Filtry kubełkowe – Eheim jest producentem najwyższej generacji filtrów kubełkowych Ecco Pro, eXperience i Aquaball Prefiltr, które cechuje energooszczędność i prostota obsługa. Posiadają one szereg nowatorskich rozwiązań oraz sprawdzonych technologii, takich jak: ceramiczne elementy (dzięki czemu filtr może przez długie lata pracować z wodą słoną, jak i słodką), trzy funkcje uchwytów (co znacznie upraszcza obsługę filtrów i zwiększa ich funkcjonalność), kosze na masy filtracyjne (które porządkują reguły filtracji oraz ułatwiają czyszczenie wkładów) oraz prefiltr (dzięki niemu zdecydowanie się wydłuża okres czyszczenia wkładów biologicznych).

Sklep Eheim – filtry akwarystyczne

Filtry akwarystyczne firmy sklep Eheim do akwarium uznaje się za jedne z najlepszych na rynku. Jako jedne z nielicznych produkowane są w Niemczech. Producent zapewnia dostępność wszystkich części zamiennych, a także udziela gwarancji na okres 36 miesięcy (dostępne w dziale „Filtracja”).
4. Filtr zewnętrzne Classic – charakteryzuje go nieskomplikowana budowa, która wpływa na wydajność oraz wysoką niezawodność, a także ułatwia konserwację i czyszczenie. Ponadto, w odróżnieniu od innych filtrów dostępnych w sprzedaży, woda pompowana jest od dołu ku górze (produkt znajduje się w dziale „Główna”).
5. Filtr powierzchniowy Skim – rewelacyjnie usuwa z wody kurz, mikroorganizmy oraz inne produkty, gromadzące się na powierzchni, które utrudniają wymianę gazową. Posiada płynną regulację mocy, dzięki czemu można go stosować w małych, jak i większych akwariach (dostępny w dziale „Główna”).
6. Pompa powietrzna – bardzo cicha, wyposażona w regulację mocy. Do zestawu dołączony jest dyfuzor napowietrzający wraz z wężykiem (dostępna w dziale „Napowietrzanie”).
7. Grzałki – wysokiej jakości, wyposażone w termostat, który utrzymuje stałą temperaturę wody w akwarium (znajdują się w dziale „Ogrzewanie”).

sklep eheim akwarium 2 sklep eheim akwarium 3

Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej klasy produkty firmy Eheim do akwarium w bardzo atrakcyjnych cenach.


1 Komentarz

Jaki rozmiar akwarium na początek? - Sklep akwarystyczny - akwaria, terraria, pompy, filtry, napowietrzacze i inne · 12 grudnia 2018 o 10:55

[…] się przede wszystkim jakość – takimi cechami szczycą się firmy jak Jebao, Exo Terra, Sklep Eheim czy Aquaforest sklep. Nawet, jeśli nie jesteśmy przekonani, czy akwarium pozostanie z nami na […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0

Your Cart