Jebao sklep – produkty akwarystyczne

Mało która firma akwarystyczna rodem z Państwa Środka, odcisnęła tak istotne piętno na rodzimej branży, co marka Jebao. Być może, dla niektórych a zwłaszcza początkujących akwarystów jest to firma nieznana, ale dla prawdziwych koneserów, jest to jeden z czołowych dostawców produktów akwarystycznych.

Nowoczesne dozowniki rodem z Chin

Dla wielu znawców tematu, marka Jebao kojarzy się z dozownikami soli i nawozów akwarystycznych. Wybierając jako swego dostawcę markę Jebao sklep musi liczyć się z dużym rozmachem oferowanych przez nią produktów. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ znaczna część dozowników tej marki, posiada aż cztery niezależne od siebie, sterowane komputerowo pompy. Stwierdzenie, że jest to sprzęt tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów, nasuwa się w tym przypadku samo.

Zaawansowane technicznie pompy

Marka Jebao nie ogranicza się wyłącznie do dozowników. Z „jej ręki” wychodzą również profesjonalne pompy akwarystyczne, w których zaimplementowano szereg unowocześnień, mających podnieść komfort korzystania z nich. Mowa tu przede wszystkim o specjalnie wyciszonej konstrukcji a także o wprowadzonej całkiem niedawno osi ceramicznej, dzięki której praca urządzenia jest jeszcze bardziej niezawodna.

jebao sklep pompa

Rozbudowane cyrkulatory

Cyrkulatory, to kolejny segment oferty Jebao Sklep. Jak to mówią profesjonaliści, bez dobrego cyrkulatora żadne akwarium nie wygląda w pełni profesjonalnie. W ofercie tego chińskiego giganta znaleźć można szereg różnych produktów, sterowanych zarówno drogą przewodową, jak i bezprzewodową. Szczególną uwagę warto zwrócić na tą drugą grupę produktów, eliminujących ryzyko uszkodzenia urządzenia na wskutek przedarcia się wody. Na uwagę zasługuje również duża liczba obsługiwanych trybów, takich jak falowanie, tryb strumieniowy, bądź tryb losowy.

jebao sklep cyrkulator

Profesjonalnie zaprojektowane kontrolery – Jebao sklep

Zautomatyzowanie funkcjonowania profesjonalnego akwarium, nie jest możliwe bez nowoczesnych kontrolerów. A jeśli za ich stworzeniem stoi marka Jebao, to można być pewnym o ich fachowe i trwałe wykonanie. Kontrolery te, jak na chińską technologię przystało, są wyposażone w bardzo czytelny interfejs, dzięki któremu sterowanie pompami i cyrkulatorami nigdy nie było aż tak proste. Wprowadzenie wielu dodatkowych, rozbudowanych funkcji, pozwala na ich wykorzystanie w wielu różnych celach, od falowania po karmienie.

jebao sklep kontroler

Podsumowując, marka Jebao sklep należy do jednych z najbardziej doświadczonych producentów sprzętu akwarystycznego. I choć nie jest ona aż tak dobrze znana, to warto zapoznać się w jej ofertą.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0

Your Cart