Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

 • Automatyka

  4aqua MA-100 Automatyczna dolewka grawitacyjna

  Urządzenie przeznaczone jest to uzupełniania odparowanej wody we wszelkich zbiornikach wodnych.

 • Automatyka

  Alarm poziomu wody „Water Level Alarm”

  Water level alarm to urządzenie przeznaczone do sygnalizowania przekroczonego poziomu cieczy w zbiornikach.

 • Automatyka

  Aqua-Trend Levelautomatic EYE -automatyczna dolewka optyczna

  Levelautomatic EYE to inteligentny, w pełni funkcjonalny system uzupełniający odparowaną wodę w akwariach, oparty o optyczny pomiar poziomu wody.

 • Automatyka

  Aqua-Trend Zestaw Dozowników AT-1 i AT-2

  Jednostka centralna dozownika AT-1 Plus oraz dodatkowy moduł wykonawczy AT-2.

 • Automatyka

  Automatyczna dolewka grawitacyjna/zbiornikowa 4L

  Urządzenie przeznaczone jest to uzupełniania odparowanej wody we wszelkich zbiornikach wodnych.

 • Automatyka

  Automatyczne dolewka `Levelautomatic` v3

  Automatyczna dolewka to nowoczesne i niezawodne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o codziennym uzupełnianiu odparowanej wody w Twoim zbiorniku.

 • Automatyka , Główna

  EHEIM Autofeeder 3581 – karmnik automatyczny

  Automatyczny karmnik renomowanej marki EHEIM. Zapewnia karmienie o stałych porach. Pojemnik na pokarm zmieści do 100ml pokarmu w postaci płatek lub granulek. Pojemnik na pokarm został zaprojektowany tak aby zawartość w środku nie pochłaniała wilgoci.

 • Automatyka

  JAD Water-Level Alarm SW-01 (dwu-punktowy czujnik poziomu wody)

  Dwu-punktowy czujnik poziomu wody. Wydaje głośny sygnał dźwiękowy, gdy poziom wody jest zbyt wysoki lub zbyt niski.

 • Automatyka

  JBL Autofood – karmnik automatyczny

  Automatyczny karmnik o unikalnej nowatorskiej budowie. Podaje pokarm za pomocą śruby o dużych łopatkach, zachowuje pokarm w suchej przestrzeni oraz umożliwia zamontowanie całego pojemnika z pokarmem w puszcze. 

 • Automatyka , Główna

  Jebao Doser 3.4 – dozownik płynów WiFi

  Jecod Doser 3.4 to najnowszy dozownik płynów popularnego producenta. Precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany jest specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Jego możliwości zostały rozbudowane względem wcześniejszych wersji, a sterowanie odbywa się za pomocą wygodnej aplikacji (IOS / Android).

 • Automatyka

  Jebao DP-3 dozownik płynów (3 pompy)

  Jebao DP-3 to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy DP-3 do każdego zbiornika.

 • Automatyka

  Jebao DP-4 dozownik płynów (4 pompy)

  Jebao DP-4 to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy DP-4 do każdego zbiornika.

 • Automatyka

  Jebao DP-5 dozownik płynów (5 pomp)

  Jebao DP-5 to precyzyjny, automatyczny dozownik płynów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy DP-5 do każdego zbiornika.

 • Akcesoria terrarystyczne , Automatyka

  Komodo Dimmer Thermostat 100W – termostat

  Nie wiele jest na rynku termostatów, które dedykowane są specjalnie i wyłącznie do kabla grzewczego lub maty grzewczej. Termostat Komodo utrzymuje stałą temperaturę z niezwykłą dokładnością. Zmniejsza zużycie prądu i wydłuża życie źródeł ciepła. W całości produkowany jest w Anglii. 

 • Automatyka

  LEVEL AUTOMATIC SW – automatyczna dolewka

  Automatyczna dolewka to nowoczesne i niezawodne urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o codziennym uzupełnianiu odparowanej wody w Twoim zbiorniku.

 • Automatyka

  Levelautomatic Milestone – automatyczna dolewka (elektrozawór)

   

  Levelautomatic Milestone to bardzo nowoczesne, mikroprocesorowe urządzenie przeznaczone do uzupełniania odparowanej wody w akwariach wyposażonych w system filtracji oparty o sump (zbiornik techniczny). Urządzenie wyposażone jest w dwa czujniki poziomu cieczy, optyczny który służy do uruchamiania procesu uzupełniania, oraz kontaktronowy który pełni rolę nadzorczą.