Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

 • Odpieniacze białek

  Aquaforest AF200 Skimmer – odpieniacz białek

  AF 200 Skimmer przeznaczony jest do akwariów o pojemności od 300 do 1000 litrów (brutto). Do odpieniacza AF 200 Skimmer dedykowana jest mocna i niezawodna pompa AquaBeeAC UP 5000. Ze względu na zastosowanie ceramicznych elementów AquaBeeAC UP 5000 jest cicha i ma bardzo długą żywotność.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ACS-150 automatyczny czyścik kubka odpieniacza

  Bubble Magus ACS-150 Cup Cleaner to doskonałe urządzenie stale utrzymujące w czystości szyjkę kubka odpieniacza. Produkt pasuje do wszystkich skimmerów których średnica szyjki wynosi 150mm 

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ACS-200 automatyczny czyścik kubka odpieniacza

  Bubble Magus ACS-200 Cup Cleaner to doskonałe urządzenie stale utrzymujące w czystości szyjkę kubka odpieniacza. Produkt pasuje do wszystkich skimmerów których średnica szyjki wynosi od 12 do 9 cm. 

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus C-3.5

  Bubble Magus C-3.5 to model odpieniacza białek przeznaczony do zbiorników słonowodnych o pojemności od 100 do 300l. Dzięki zastosowaniu szergu nowoczesnych rozwiązań model ten należy do najbardziej wydajnych i niezawodnych na rynku. Zwężana komora odpieniania wraz z igiełkowym wirnikiem pompy skutecznie generują drobne pęcherzyki powietrza, które trafiają do pojemnego kubka na zanieczyszczenia.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus Curve A8 – odpieniacz do 900l

  Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne, ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A8 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 700 do 900l.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus Curve A9 – odpieniacz do 1500l

  Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A9 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 900 do 1500l.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus QQ1 – odpieniacz kaskadowy

  Bubble Magus QQ1 to jedyny w swoim rodzaju odpieniacz białek przeznaczony do obsługi zbiorników morskich do 100l. Wlot i wylot wody rozwiązano identycznie jak w filtrach kaskadowych tak więc całe urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca w akwarium. Dzięki temu model ten idealnie nadaje się do pracy w zbiornikach typu nano i piko rafa. 

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus QQ3 – odpieniacz kaskadowy

  Bubble Magus QQ3 to jedyny w swoim rodzaju kaskadowy odpieniacz białek przeznaczony do obsługi zbiorników morskich do 300l. Wlot i wylot wody rozwiązano identycznie jak w filtrach kaskadowych, tak więc całe urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca w akwarium. Dzięki temu model ten idealnie nadaje się do pracy w zbiornikach typu nano i piko rafa. 

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ROCK DSP-1000 Impeller – wirnik igiełkowy

  Oryginalny wirnik igiełkowy do pomp ROCK DSP-1000 marki Bubble Magus. Wirnik posiada oś ceramiczną, szczotkę oraz gumki podtrzymujące.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ROCK DSP-2000 – pompa odpieniacza Curve A8

  Pompa do odpieniaczy i reaktorów marki Bubble Magus. Pompa cechuję się solidnym wykonaniem, co przekłada się na długoletnią pracę urządzenia.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ROCK DSP-2000 Impeller – wirnik igiełkowy

  Oryginalny wirnik igiełkowy do pomp ROCK DSP-2000 marki Bubble Magus. Wirnik posiada oś ceramiczną, szczotkę oraz gumki podtrzymujące.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ROCK DSP-4000 Impeller – wirnik igiełkowy

  Oryginalny wirnik igiełkowy do pomp ROCK DSP-4000 marki Bubble Magus. Wirnik posiada oś ceramiczną, szczotkę oraz gumki podtrzymujące.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus ROCK SP-1000 – pompa odpieniacza Curve 5

  Pompa do odpieniaczy i reaktorów marki Bubble Magus. Pompa cechuję się solidnym wykonaniem, co przekłada się na długoletnią pracę urządzenia.

 • Odpieniacze białek

  Bubble Magus Z5 – płaski odpieniacz do 500l

  Najnowszy model odpieniacza marki Bubble Magus, charakteryzuję się unikalnym wąskim kształtem i nowoczesną budową korpusu. Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne, ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie, co wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model Z5 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 300 do 500l.

 • Odpieniacze białek

  Odpieniacz Boyu DG-2520

  Nowoczesny odpieniacz białek Boyu DG 2520 jest przeznaczony do obsługi zbiorników o pojemności do 300l. Dzięki pomysłowm rozwiązaniom urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze, a wysoka jakość wykonania zapewnia jego długie i bezproblemowe użytkowanie. Zastosowany w pompie wirnik igiełkowy do maksimum podnosi wydajność odpieniania i przy niewykle cichym działaniu.

 • Odpieniacze białek

  Odpieniacz Haqos PS 300

  Haqos PS 300 to odpieniacz białek przeznaczony do pracy ze zbiornikami słonowodnymi o pojemności do 150l. Urządzenie posiada możliwośc montażu zarówno tradycyjnie w sumpie jak również na zewnętrznej ściance zbiornika. Dzięki temu zyskujemy cenną przestrzeń wewnątrz zbiornika. Dodatkowym atutem tego odpieniacza jest pojemnik na pianę o dużej pojemności.